captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kaip bus tobulinama valstybinės kalbos vartojimo ir taisyklingumo kontrolės sistema?

Dabartinę valstybinės kalbos vartojimo ir taisyklingumo kontrolės sistemą sudaro du jokiais valdymo santykiais nesusieti lygmenys – valstybės ir savivaldybių, kurie neužtikrina kontrolės kokybės ir visuotinumo. Kaip sukurti vientisą ir veiksmingą sistemą?  

Dabartinę valstybinės kalbos vartojimo ir taisyklingumo kontrolės sistemą sudaro du savarankiški, jokiais valdymo santykiais nesusieti lygmenys – valstybės ir savivaldybių, kurie neužtikrina kontrolės kokybės ir visuotinumo. Kaip bus susieti Valstybinė kalbos inspekcija ir savivaldybių kalbos tvarkytojai, dirbandys teritoriniais principais ir kaip ketinama sukurti vientisą ir veiksmingą sistemą?

Birštone vyksta IV tarptautinis dailės pleneras „Birštonas–Nemajūnai 2012”. Kurorto tradicija tampančio plenero grografiją papildė Nemajūnų bažnyčios medinių pastatų kompleksas, kur ir buvo pradėtas šių metų pleneras. Jo naujovė, kad menininkai savo nutapytus darbus eksponuoja iš karto Birštono kultūros centre, taip nuolat plėsdami parodą.

Prasideda penktasis „Paežerių dvaro festivalis“. Tai vienintelis klasikinės kamerinės muzikos festivalis Sūduvos krašte ir šiemet jis jau bus tarptautinis ir praplės įprastines muzikos šventės erdves.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 8 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasiką“.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...