captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kinomanas Valdemaras Isoda

„Kad aš prieš filmą pradėčiau kažką įrodinėti? Taigi yra gerbiami kritikai. Ką jie bedarys? Iš jų duonos nesinori atiminėti, nuo mažumės skaitau jų knygas“, – sako kinomanas Valdemaras Isoda, mažiausio Vilniaus kino teatro – Ozo kino salės – šeimininkas.
Ozo kino salės nuotr.
Ozo kino salės nuotr.

„Tuštėjančios Lietuvos kaimo vaikams visa tai yra skirta. Tik gaila, kad Kultūros taryba nesupranta, kad reikia remti tokius projektus, tuo labiau, kad jie daug nekainuoja“, – apgailestauja Panevėžio lėlių vežimo teatro įkūrėjas ir režisierius Antanas Markuckis,  bebaigiantis trisdešimt pirmąsias vasaros gastroles.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – pasaulio literatūros kryptį pakeitusio romano "Šimtas metų vienatvės" penkiasdešimtmetis.

„Kad aš prieš filmą pradėčiau kažką įrodinėti? Taigi yra gerbiami kritikai. Ką jie bedarys? Iš jų duonos nesinori atiminėti, nuo mažumės skaitau jų knygas“, – sako kinomanas Valdemaras Isoda, mažiausio Vilniaus kino teatro – Ozo kino salės – šeimininkas. Pokalbis apie kiną, jo kūrėjus ir žiūrovus.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ birželio 15 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...