captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitė“ sveikina savo klausytojus!

Šie metai buvo tikrai nelengvi, kupini įvairiausių įvykių, ne visada gera žadančių pokyčių. Todėl paskutinėje metų laidoje, nutarėme pakartoti Valstybės dieną kalbintų įvairių sričių pašnekovų nuomones, pamąstymus apie mūsų valstybę.
Laidos vedėjos Gailutė Jankauskienė ir Jolanta Kryževičienė.
Laidos vedėjos Gailutė Jankauskienė ir Jolanta Kryževičienė.

Šie metai buvo tikrai nelengvi, kupini įvairiausių įvykių, ne visada gera žadančių pokyčių. Todėl paskutinėje metų laidoje, nutarėme pakartoti Valstybės dieną kalbintų įvairių sričių pašnekovų nuomones, pamąstymus apie mūsų valstybę. 

Girdėsite neseniai gimnaziją baigusių jaunuolių nuomones, kalbės iš Jungtinės Karalystės į Tėvynę sugrįžusi jauna architektė Agnė Selemonaitė, Nobelio Verslo taikos premijos laureatas verslininkas Vladas Lašas, paskutinį metų komentarą mums parengė filosofė Jūratė Baranova. 

Taip pat susitiksime su Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto laboratorijos vadovu dr. Daumantu Matuliu, o apie tai, kas yra toji politika ir kam ji mums reikalinga kalbėsime su Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktoriumi profesoriumi Ramūnu Vilpišausku.

Vedėja Jolanta Kryževičienė.

Kultūros savaitė“ – gruodžio 29 d., šeštadienį, nuo 09.03 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama spalio 30 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close