captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“ – muzikinis protestas

S usidaro įspūdis, kad Lietuvos roko ir pop muzikos bendruomenė susivienyti, protestuoti geba tik tada, kai užgaunami jų pačių interesai. Ar tuštėjančioje smurto visuomenėje turime protesto kultūrą ir koks populiaraus muzikanto socialinis vaidmuo Vakaruose?
J. Žilinskas ir D. Puslys. D. Razausko nuotr.
J. Žilinskas ir D. Puslys. D. Razausko nuotr.
Teatro kritikas Vaidas Jauniškis neseniai pasipiktino, kad Lietuvos populiariosios muzikos bendruomenė eina prie Seimo protestuoti prieš alkoholio prekybos ribojimus, bet tyli, kai keičiami mokesčiai, darbo kodeksai. Teroro banga, socialinė nelygybė Vakaruose suvienija scenos žmones bendriems koncertams, JAV reperiai kūriniuose atliepia rasines problemas, roko žvaigždės aktyviai agituoja rinkimuose ir renka lėšas įvairių nelaimių aukoms. Kur muzikinis protestas postsąjūdinėje Lietuvoje? Kur mūsų socialinė lyrika tuštėjančių miestelių ir mušamų vaikų fone? Ar muzika gali būti pilietiška, kairioji, dešinioji? Apie tai su žmonėmis iš šalies – rašytoju, teisininku Justinu Žilinsku ir Bernardinai.lt vyriausiuoju redaktoriumi, visuomenininku Donatu Pusliu.
 
Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.
 
Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama birželio 10 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir birželio 11 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.
 
Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...