captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Art Vilnius’17: (ne)būtina pirkti

„Meno mugė išties jaunėja, jauniesiems menininkams šis renginys yra puiki galimybė įsilieti į Lietuvos ir tarptautinę meno rinką. Bus labai sudėtinga išrinkti geriausią jaunąjį menininką”, – sako meno mugės „Art Vilnius‘17“ vadovė Diana Stomienė.
facebook nuotr.
facebook nuotr.

„Šiais metais „TEDxVilnius“ konferencija koncentruojasi į požiūrį, kad mes esame vienas su kitu susiję, o mūsų panašumuose ir skirtumuose glūdi galimybės ir potencialas vienas kito patirtį išnaudoti geresnės, inovatyvesnės ateties kūrimui“, – sako Ginvilė Ramanauskaitė, „TEDxVilnius“ komandos kuratorė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.


„Nuo senų laikų žinoma, kad reikia kalbėti pono kalba. Lietuvis baudžiauninkas žinojo, kad reikia laužyti liežuvį lenkiškai, nes tai yra ponų kalba. Dabar mums anglų kalba yra ponų kalba. Tai yra baudžiauninko sindromas“, – sako Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dėstytojas Dr. Audrius Valotka. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie makaronizmus.

„Buvo keletas nesėkmingų bandymų organizuoti muges kaimyninėse šalyse, tad tikrai esame vieninteliai. Intensyviai važinėjame po užsienio muges, jas stebime ir sekdami geriausiųjų pavyzdžiais kokybės kartelę išsikėlėme tikrai aukštai”, – sako meno mugės „Art Vilnius‘17“ vadovė Diana Stomienė. – Meno mugė išties jaunėja, jauniesiems menininkams šis renginys yra puiki galimybė įsilieti į Lietuvos ir tarptautinę meno rinką. Bus labai sudėtinga išrinkti geriausią jaunąjį menininką.” Ko siekiama meno mugėmis: išgarsinti menininkus ar parduoti kuo daugiau kūrinių? Kam skirta meno mugė: kritikams ar besidomintiems menu? Kaip mugė padeda į rinką įsilieti naujoms galerijoms ir jauniesiems menininkams? Apie tai – pokalbyje su „ArtVilnius‘17“ vadove Diana Stomiene, „ArtVilnius‘17“ meno projektų vadove Sonata Baliuckaite ir „Lewben Art Foundation“ direktore Ugne Bužinskaite.

 

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ birželio 7 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...