captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ko palinkėtumėt savo tėčiui?

Sekmadienį minėsime Tėvo dieną. Kuo mums svarbūs tėčiai, ko jiems linkėtumėt – klausėme vilniečių ir mūsų kolegos, trijų berniukų tėčio, šiuo metu esančio tėvystės atostogose Simono Bendžiaus.

Viešojoje erdvėje vis garsiau kalbama apie fake news (netikrų naujienų) poveikį visuomenės nuomonei ir jų sukeliamus politinio, socialinio gyvenimo pokyčius. Netikros naujienos kenkia ne tik informacijos vartotojams, bet ir skleidėjams – žiniasklaidai bei reklamai. Kokias grėsmes fake news kelia komunikacijos verslui, kaip nuo jų apsisaugoti?

Iš „Amerikos balso“ archyvo. 1990 m. Maskvai reikalaujant panaikinti arba sustabdyti Kovo 11-osios Aktą ir tęsiant ekonominę blokadą, tuometinis Lietuvos užsienio reikalų ministras Algirdas Saudargas vyko vizito į Vašingtoną. Jį ten kalbino žurnalistas Romas Sakadolskis.

JAV populiarios muzikos atlikėja Ariana Grande sekmadienio vakarą Mančesteryje rengia labdaros koncertą kruvino išpuolio aukoms pagerbti. Jame dalyvaus daug kitų garsių muzikos atlikėjų. Koncertą tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS.

Laidą veda Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Birželio 4-osios, sekmadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...