captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „100 metų kartu“ – apie valstybę per šimtamečių žmonių istorijas

„Šis projektas – tai padėka savo valstybei ir garbingiausiems jos piliečiams. „Už tai, kad turime galimybę kurti savo šalį tokią, kokios patys norime. Juk valstybės ir žmonių bendruomenės idėją kuria ne tik iškilūs politikos lyderiai ar dramatiškos revoliucijos, bet visų pirma paprasti žmonės, kurių įkvepiančios patirtys ir pasirinkimai dažnai nepelnytai lieka nematomi“, – įsitikinęs projekto „100 metų kartu“ iniciatorius Marius Čiuželis.  
Projekto „100 metų kartu“ iniciatorius Marius Čiuželis. Asmeninio albumo nuotr.
Projekto „100 metų kartu“ iniciatorius Marius Čiuželis. Asmeninio albumo nuotr.

„Šiemet Klaipėdos pilies džiazo festivalis, kaip ir dera prie jūros gimusiam bei augusiam festivaliui, ir vėl bus pagardintas plazdenančių burių prieskoniu. Mat pirmąjį šių metų birželio savaitgalį Lietuvos uostamiestis taps ne tik džiazo, bet ir burlaivių regatos „Baltic Sail“ uostu“, – pastebi Inga Grubliauskienė, asociacijos „Klaipėdos pilies džiazo festivalis“ prezidentė.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Ypač džiaugiamės, kad iš 200  dalyvių per 70 yra jaunųjų menininkų iki 35 metų. Jauni menininkai turi galimybę įžengti į Lietuvos meno rinką“, – teigia jau aštuntą kartą vyksiančios tarptautinės šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius‘17“ vadovė Diana Stomienė.

Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui skirta idėja valstybės bendraamžių lietuvių lūpomis atskleis autentiškus pasakojimus bei Lietuvos valstybingumo raidą. Pasak projekto „100 metų kartu“ iniciatoriaus, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo įkūrėjo bei „Sidabrinės linijos“ įgyvendintojo Mariaus Čiuželio, tai – padėka savo valstybei ir garbingiausiems jos piliečiams. „Už tai, kad turime galimybę kurti savo šalį tokią, kokios patys norime. Juk valstybės ir žmonių bendruomenės istoriją kuria ne tik iškilūs politikos lyderiai ar dramatiškos revoliucijos, bet ir paprasti žmonės, kurių įkvepiančios patirtys ir pasirinkimai dažnai nepelnytai lieka nematomi“. Apie projektą „100 metų kartu“ pokalbis studijoje su Mariumi Čiuželiu, prodiuseriu Kęstučiu Drazdausku, fotografe Monika Požerskyte ir režisiere Edita Kabaraite.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 2 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...