captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Darius Pocevičius ir jo „100 istorinių Vilniaus reliktų“

„Nauja knyga bus vertinama kontraversiškiau negu pirmoji, kadangi neigiamo sovietinio laikotarpio vertinimo šleifas labai stiprus, jis laikosi vienodai stiprus jau beveik 30 metų ir jis iš tikrųjų labai trukdo suvokti, kas darėsi, kaip atsirado lietuviškas Vilnius iš pokario apgriauto miesto, kuriame gyveno beveik vieni lenkai“, – sako vilniečių pamėgtos knygos „100 istorinių Vilniaus reliktų“ autorius Darius Pocevičius, rašantis antrąją knygą apie sovietinio Vilniaus reliktus.
Darius Pocevičius. Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.
Darius Pocevičius. Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

„Turėti tarptautinį festivalį Klaipėdoje buvo visų mūsų svajonė ir idėja. Iš karto žinojom ir kokius teatrus norime atsivežti“, – mintimis dalijasi Klaipėdos dramos teatro vadovas Tomas Juočys.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: fotografijos paroda „Kaip gyventi kartu“ Vienos meno muziejuje (Kunsthalėje); roko grupei „Pink Floyd“ skirta paroda Londono Viktorijos ir Alberto muziejuje; amerikiečių menininko Ronaldo Joneso ironiškų darbų ekspozicija Berlyno parodų rūmuose (Kunst-Werke); Bitlų dainos naujame garsiniame rūbe.

„Nauja knyga bus vertinama kontraversiškiau negu pirmoji, kadangi neigiamo sovietinio laikotarpio vertinimo šleifas labai stiprus, jis laikosi vienodai stiprus jau beveik 30 metų ir jis iš tikrųjų labai trukdo suvokti, kas darėsi, kaip atsirado lietuviškas Vilnius iš pokario apgriauto miesto, kuriame gyveno beveik vieni lenkai“, – sako vilniečių pamėgtos knygos „100 istorinių Vilniaus reliktų“ autorius, poetas, vertėjas, literatūros kritikas Darius Pocevičius, rašantis antrąją knygą apie sovietinio Vilniaus reliktus. Pokalbis apie miestą ir knygą, įvertintą sostinės mero premija.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ birželio 1 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...