captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie Lietuvos įvaizdžio kūrimą virtualioje erdvėje

 „4 milijonai yra svarbi emocinė riba. Šis skaičius dar niekada nebuvo prie Lietuvos vardo. Šiuolaikinės technologijos leidžia žmonėms burtis į bendruomenes nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos“, – sako iniciatyvos „Lietuva 4.000.000“ vadovas Raimundas Daubaras.

„Tarptautinės vaikų gynimo dienos minėjimas – garbingas ir atsakingas užsiėmimas, todėl be jau suplanuotų renginių ruošiamos dar kelios smagios staigmenos svečiams“, – Vilniaus teatro „Lėlė“ vadovas Juozas Marcinkevičius tradiciškai kviečia birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – sutikti drauge.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Jaunimo literatūrą nėra lengviau išversti nei suaugusiųjų, nes kartais per žargoną ir specifinę kalbą taip įstringi, kad turi daug aiškintis, ką vienas ar kitas pasakymas reiškia. Jaunimo ir paauglių literatūra nėra paprastesnė, ji – kitokia“, – sako vertėja iš prancūzų kalbos Jonė Ramunytė.

„4 milijonai yra svarbi emocinė riba. Šis skaičius dar niekada nebuvo prie Lietuvos vardo. Tačiau mes tikime, kad ne mažiau tiek žmonių pasaulyje laiko save lietuviais, jei mes atsisakysime Lietuvą laikyti vien teritorija, o pirmiausiai ją matysime kaip žmonių bendruomenę. Šiuolaikinės technologijos leidžia žmonėms burtis į bendruomenes nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Mes tikime, kad teritorinė Lietuva ir užsienio Lietuva nėra kažkokie atskiri vienetai, o ta pati viena Lietuva. Sukūrę skaitmeninį bendravimo įrankį, kurį žmonės galėtų pritaikyti savo praktiniams poreikiams, sudarysime sąlygas tampresniam jų bendradarbiavimui, o galiausiai – natūraliems žmogiškiems ryšiams susikurti pačiu plačiausiu mastu“, – sako iniciatyvos „Lietuva 4.000.000” vadovas Raimundas Daubaras. Pokalbis apie Lietuvos įvaizdžio kūrimą virtualioje erdvėje su R. Daubaru ir Mariumi Pereščiumi.

 Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ gegužės 31 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...