captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“ apie džiugias švenčių ir kasdienybės akimirkas

Ką įdomaus švenčių dienomis galima nuveikti lauke, kur pilna sniego? O gal jaukiai įsitaisyti namuose – su kava ir... detektyvu rankose?
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Ramūnas Grumbinas.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Ramūnas Grumbinas.

Ar esate kada išbandę čiuožyklą po atviru dangum?

Gruodžio 26 d. Lietuvos buriuotojų įgula startuos vienoje garsiausių pasaulio regatų „Sydney Hobart“.

Sunkiai rastum nors vieną vyresnės kartos lietuvį, kurio namuose nebūtų sukusis vinilinė plokštelė su Raimondo Paulo dainomis, kurias mename iki šiol. Latvių kompozitorius, daugybės hitų autorius, skaičiuojantis 77-uosius metus, dar ir šiandien – scenoje. Kolegos Arūno Vaikučio pokalbis su maestro.

Per šaltas šių metų Kalėdas Vilnius kviečia mieste nesušalti. Šviesų instaliacijos, aromatai ir interaktyvios pramogos sostinėje turėtų, kaip tikisi rengėjai, ne tik sušildyti, bet ir sudominti ir vilniečius, ir miesto svečius. 

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Apybraiža apie Kalėdines giesmes. Pasakoja aktorius Henrikas Kačinskas. Įrašas darytas 1964 m.

Kodėl lietuviai nerašo detektyvų? Tuo domėjosi Simonas Bendžius. Su klausytojais aptarsime – kokio jie tikėtųsi detektyvo iš lietuvių autorių, ar mėgsta šį literatūros žanrą?

Taip pat laidoje – Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga, rašytojo Marko Zingerio komentaras, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Vedėjai Ramūnas Grumbinas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

Gruodžio 26-osios „Ryto garsai“ – nuo 07.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...