captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rostrum 2017. Įrašai iš „Tarptautinės kompozitorių tribūnos“

Gegužės 16–20 d. Palermo Vincenzo Bellini konservatorijoje (Italija, Sicilija) vyko prestižinis šiuolaikinės muzikos radijo įrašų forumas „Tarptautinė kompozitorių tribūna“ (International Rostrum of Composers), savo istoriją skaičiuojantis nuo 1954 m. ir populiariai vadinamas Rostrumu. Specialios forumui skirtos laidos – LRT KLASIKOS eteryje gegužės 24, 29 ir 31 dienomis 19.00–21.00 val.

Tarptautinės muzikos tarybos (International Music Council) organizuojamame renginyje radijo stočių prodiuseriai iš viso pasaulio pristato savo šalies naujausią muziką ir po perklausų išrenka geriausių kūrinių dešimtuką. Taip pat išrenkamas geriausias jaunųjų kompozitorių kūrinių trejetukas. Šiemet į geriausių kūrinių dešimtuką išrinktas Onutės Narbutaitės kūrinys „Ar tai buvo drugelis?“

Lietuvos radijas forume dalyvauja nuo 1996 metų. Šiųmetinius „Rostrumo“ įrašus LRT KLASIKOS eteryje klausys ir komentuos muzikologė Veronika Janatjeva ir kompozitorius, Lietuvos kompozitorių sąjungos pirmininkas Mykolas Natalevičius.  

Vedėja Jūratė Katinaitė.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...