captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: rašytojas Vytautas Bubnys su istoriniu romanu „Teatsiveria tavo akys“

„Kodėl esame akli ir kurti savo istorijai? Ar tikrai kartojame tas pačias klaidas, kurias darė mūsų protėviai net prieš keletą šimtmečių? Ar ne amžinas žmogaus ėjimas į save, ieškant tikrumo ir dvasino pastovumo? Kodėl taip dažnai suklumpame po savojo kryžiaus našta?“, – klausimus kelia istorinio romano „Teatsiveria Tavo akys“ („Alma Littera“) autorius rašytojas Vytautas Bubnys.
Rašytojas Vytautas Bubnys.
Rašytojas Vytautas Bubnys.
„Į balą įkliuvau, bet negiliai. Radau truputį pasimetusį kolektyvą. Nebuvo vientiso darinio, bet viską  noriu styguoti kaip orkestrą“, – sako naujasis Zarasų kultūros centro vadovas Aurimas Gudas.
 
Kultūrinės spaudos apžvalga.
 
Lietuva šiuolaikinės muzikos radijo įrašų forume „Tarptautinė kompozitorių tribūna“ dalyvauja nuo 1996 metų. Jo tikslas – propaguoti nacionalinę muziką, atkreipti šiuolaikinės muzikos autoritetų dėmesį į mažai žinomus kompozitorius, suteikti lygias galimybes tiek didžiųjų valstybių, tiek mažųjų kraštų nacionalinės muzikos sklaidai. Visi „Tribūnoje“ pristatyti kūriniai patenka į tarptautinį nacionalinių radijo stočių tinklą.
 
„Kodėl esame akli ir kurti savo istorijai? Ar tikrai kartojame tas pačias klaidas, kurias darė mūsų protėviai net prieš keletą šimtmečių? Ar ne amžinas žmogaus ėjimas į save, ieškant tikrumo ir dvasino pastovumo? Kodėl taip dažnai suklumpame po savojo kryžiaus našta?“ – klausimus kelia istorinio romano „Teatsiveria Tavo akys“ („Alma Littera“) autorius rašytojas Vytautas Bubnys. Kiek šis literatūros kūrinys gali prisidėti prie Reformacijos 500 metų minėjimo, kuo 17-ojo amžiaus vidurio istorinis pasakojimas aktualus šiandien? Apie laisvės, tikėjimo ir kūrybos peripetijas bei žmogaus vienišumą pokalbis studijoje su rašytoju Vytautu Bubniu.
 
Ved. Laima Ragėnienė.
„Ryto allegro“ gegužės 19 dieną, penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close