captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokį planą oriai senatvei turi Vyriausybė?

Tęsiame pokalbių ciklą apie tai, kaip gyventi oriai senatvėje, kai gaunamos pensijos daliai žmonių nepakanka  arba vos pakanka būtiniausioms reikmėms. Ką gali sau leisti dabartinis pensininkas ir kokia būsimų pensininkų perspektyva, kuri, anot kai kurių apžvalgininkų, apskritai sunkiai prognozuojama? Kokį planą turi valdžia?  

Antradienį prie Seimo Nepriklausomybės aikštėje rengiamas taikus koncertas „Laisvė rokenrolui“ prieš siūlomus įvesti naujus draudimus. Kaip skelbia koncerto rengėjai, jų tikslas – garsiai kartu pasakyti Seimo nariams ir Vyriausybės atstovams, kad visuomenė moka švęsti atsakingai ir nenori naujų draudimų.

Siekiantis prisikviesti JAV elektromobilių gamintoją „Tesla“ į Lietuvą verslininkas Vladas Lašas Norvegijoje susitinka su šios kompanijos įkūrėju Elonu Musku.  

Premjero Sauliaus Skvernelio interviu LRT RADIJUI.

Mokslo vardai.

Verslo naujienos.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Viešose diskusijose skurdas ir atskirtis dažnai siejami su nedarbu, tačiau Lietuva iš kitų ES šalių išsiskiria dirbančių žmonių skurdu. Eurofondo (Eurofound), Europos Sąjungos agentūros, kaupiančios ir analizuojančios žinias socialinės ir darbo politikos srityje, vertinimu, nepaisant ilgametės grėsmingos statistikos ankstesnės vyriausybės nesiėmė priemonių padėčiai keisti.  Didelės pajamų nelygybės išvengiančios šalys taiko dvi pagrindines strategijas – arba nekuria nelygybės, arba sumažina ją mokesčiais ir perskirstymu. Apie sėkmingą skurdo ir atskirties prevenciją – Audros Girijotės pasakojimas.

Laidą veda Ramūnas Grumbinas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Gegužės 16-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...