captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: žemdirbiai skuba teikti paraiškas

Norintiesiems laiku pateikti paraiškas ES paramai – tiesioginėms išmokoms gauti – liko savaitė. Dar turėtų būti pateikta apie 40 000 paraiškų ir deklaruota apie 1 mln. ha. Ar suspės žemdirbiai laiku sutvarkyti visus dokumentus, kokios nuotaikos seniūnijose?  

Norintiems laiku pateikti paraiškas ES paramai – tiesioginėms išmokoms gauti – liko savaitė. Dar turėtų būti pateikta apie 40 000 paraiškų ir deklaruota apie 1 mln. ha. Ar suspės žemdirbiai laiku sutvarkyti visus dokumentus, kokios nuotaikos seniūnijose?

Sodininkų bendrijose gyvenamuosius namus pasistačiusi jaunoji karta mano, jog diegiant infrastruktūrą ir gerinant gyvenimo sąlygas, senieji sodininkai mėgėjai, dirbantys savo sklypuose tik sezono metu, stabdo pažangą. Vyresnieji nuogąstauja, kad jie tampa mažuma, kuriai apginti savo interesus darosi sudėtinga.

Su rubrika „Diena kaime“ šią savaitę jau penktą kartą kalbinsime Utenos rajono Paneveržio kaimo jaunąjį ūkininką Kęstutį Gylį. Jis su šeima gyvena senelio įkurtoje sodyboje, dirba 70 hektarų, laiko 40 galvijų iš kurių pusė – melžiamos karvės. Svarbiausius ūkio darbus jaunasis ūkininkas nuveikia su žmona Dalia, prie darbų pratina ir dar moksleivius vaikus. Kas jaunus žmones laiko kaime, koks šeimoje ir ūkyje buvo ketvirtadienis?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, birželio 8d., 06.03 val. per Lietuvos radiją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...