captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: mamos ir sūnaus Kalėdos

Nors Kalėdų šventės esmė kiekvienam katalikui ta pati, tačiau skirtingų kartų žmonės Kalėdas suvokia ir švenčia šiek tiek savaip. Kuo panašios ir kuo skiriasi Kupiškio rajono Žaidelių kaime gyvenančios Eleonoros Emilijos Totorienės ir jos sūnaus Kalėdos?
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Vargiai šiandien Kupiškio rajone rastum kitą tokį žmogų, kuris taip puikiai žinotų senuosius Kalėdų papročius ir tradicijas, taip vaizdingai, gražia aukštaitiška šneka apie juos paporintų kaip Žaidelių kaime gyvenanti Eleonora Emilija Totorienė. Jos sūnus Almantas irgi žodžio kišenėj neieško, jis dar ir su muzika bei daina labai susibičiuliavo. Nors Kalėdų šventės esmė kiekvienam katalikui ta pati, tačiau skirtingų kartų žmonės Kalėdas suvokia ir švenčia šiek tiek savaip. Kuo panašios ir skiriasi mamos ir sūnaus Kalėdos?  

Lietuvos kaime yra daug talentingų, nagingų žmonių. Daugelis jų nesiekia pripažinimo ar įvertinimo. Tiesiog kuria įvairius gražius darbelius savo ir artimų žmonių malonumui. Tokia yra ir Prienų rajono Vangų kaimo gyventoja Nijolė Narbutienė, kurios rankdarbių namuose gausu ir kitiems įvairiomis progomis juos mielai dovanoja.  

Ved. Regina Montvilienė.  

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, gruodžio 26 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...