captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: medijų kultūros ir meno tyrinėtojas, eksperimentinio fotografijų meno kūrėjas dr. Remigijus Venckus

„Kad ir kiek aš save bematyčiau pasaulio piliečiu, kad ir kiek bemąstyčiau kaip megapolio gyventojas, aš vis tiek kalbu lietuviškai. <...> Kad ir kokią šiuolaikiškai eksperimentinę bekurčiau fotografiją, joje įsirėžia mano lietuvių kalba“, – tvirtina Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kūrybos visuomenės ir ekonomikos instituto direktorius, medijų kultūros kritikas ir menininkas doc. dr. Remigijus Venckus.
Medijų kultūros kritikas ir menininkas doc. dr. Remigijus Venckus. Asmeninio albumo nuotr.
Medijų kultūros kritikas ir menininkas doc. dr. Remigijus Venckus. Asmeninio albumo nuotr.

„Pirmasis „Gallery Weekend Kaunas“ skatino sujungti aktyviausius kultūrinius miesto taškus. Antrasis šių metų renginys skatina atrasti ir pažinti, dar plačiau įžengdamas į šiuolaikinį meną mažai reginčias erdves – buvusį kino teatrą, Tado Ivanausko zoologijos muziejų ar Kauno vidury stūksantį buvusio banko pastatą“, – renginio plėtrą akcentuoja viena iš Kauno galerijų savaitgalio organizatorių Rūta Stepanovaitė.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Sugalvojom kurti savo serialą, žiūrėjom ir svajojom apie dabar labai populiarius danų serialus, tačiau Estijoje teturėjom muilo operų scenaristus. Kol radom gerą išeitį...“ – apie Estijos kino ambicijas pasakoja Kino instituto direktorė Edith Sepp.

„Kad ir kiek aš save bematyčiau pasaulio piliečiu, kad ir kiek bemąstyčiau kaip megapolio gyventojas, aš vis tiek kalbu lietuviškai. <...> Kad ir kokią šiuolaikiškai eksperimentinę bekurčiau fotografiją, joje įsirėžia mano lietuvių kalba“, – tvirtina Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kūrybos visuomenės ir ekonomikos instituto direktorius, medijų kultūros kritikas ir menininkas doc. dr. Remigijus Venckus. Apie fotografiją ir tapybą, Lietuvą ir pasaulį, vyrų aktus ir... aukštojo mokslo reformą pokalbis su menininku.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gegužės 12 d., penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...