captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Gegužės 9-ąją švęsime Europos dieną. O prieš šešis dešimtmečius, 1957-ųjų pavasarį, Romos sutartimi buvo sukurta Europos ekonominė bendrija, Europos Sąjungos pirmtakė. Tad pirmadienio viktorinoje – apie Europą.

„Druskomanija“ ir toliau drąsiai kuria patikimą, budrią terpę jaunųjų menininkų sumanymų raiškai, kviečia pasikrauti geros energijos, praplėsti savo meninių įspūdžių amplitudę“, – teigia tarptautinio šiuolaikinės muzikos festivalio meno vadovas kompozitorius Dominykas Digimas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Renkame Metų verstinę knygą. „Romane paliečiami ne tik eksperimentinio santykio su gyvūnais klausimai, bet ir tai, kaip patys žmonės tampa tų eksperimentų įkaitais“, – sako literatūrologė dr. Jurgita Katkuvienė apie Karen Joy Fowler kūrinį „Mes visi nesavame kailyje“. Jo vertėja Emilija Ferdmanaitė prisipažįsta: „Knyga mane paveikė emociškai – versdama nuvarvinau ne vieną ašarą“.

Gegužės 9-ąją – švęsime Europos dieną. O prieš šešis dešimtmečius, 1957-ųjų pavasarį, Romos sutartimi buvo sukurta Europos ekonominė bendrija, Europos Sąjungos pirmtakė. Tad pirmadienio viktorinoje – apie Europą.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ gegužės 8 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...