captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie žiniasklaidos įvairovę ir kokybę

Kokią Lietuvoje turime žiniasklaidos įvairovę ir kokybę? Kaip laikosi rajonų ir miestų laikraščiai greta didžiųjų šalies dienraščių? Kokie internetinės žiniasklaidos pliusai ir galimi minusai?

Lietuvoje vyksta 12-asis festivalis „Dizaino savaitė“, kurio šių metų garbės viešnia yra Lenkija. „Mūsų dizainerius vienija įkvėpimo paieškos gamtoje, pagarba tradicijoms ir istorijai. Nepaisant geografinio, istorinio ir kultūrų artumo, lenkų dizainas Lietuvoje yra beveik nežinomas, kaip ir lietuvių dizainas Lenkijoje“, – pristatydamas lenkų dizainerių programą sakė Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcin Łapczyński.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

Kokią knygą pasiūlyti pabėgėlių vaikams, kurie nemoka skaityti jokia kita kalba, išskyrus jų gimtąją? Apie kitose šalyse sėkmingai gyvuojantį projektą „Silent books“ („Tyliosios knygos“) pasakoja Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Tyrimų ir sklaidos skyriaus vadovė Inga Mitunevičiūtė.

Kokią Lietuvoje turime žiniasklaidos įvairovę ir kokybę? Kaip laikosi rajonų ir miestų laikraščiai greta didžiųjų šalies dienraščių? Kokie internetinės žiniasklaidos pliusai ir galimi minusai? Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, pokalbis studijoje su Vaiva Žukiene, Visuomeninės asociacijos Žurnalistų etikos komisijos pirmininke, Interneto žiniasklaidos asociacijos vadove Aiste Žilinskiene, SRTRF direktoriumi Gintaru Songaila ir Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos direktore Rasa Navickiene.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gegužės 5 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...