captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų bibliotekininkas Eugenijus Stratilatovas

„Aš visuomet žiūriu filosofiškai – bibliotekos turi atitinkamai prisidėti prie bendruomenės poreikių. Jos neturėtų visur būti vienodos“, – teigia Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Strateginės plėtros departamento direktorius ir projekto „Bibliotekos pažangai 2“ vadovas Eugenijus Stratilatovas, išrinktas geriausiu 2016 metų bibliotekininku.
Metų bibliotekininkas Eugenijus Stratilatovas. 15min nuotr.
Metų bibliotekininkas Eugenijus Stratilatovas. 15min nuotr.

„Prie geležinio mūsų tuometinio generalinio direktoriaus Januičio labai daug praeidavo ir liaudies dainų. Jeigu vaikas yra gabus, tai ar jis „Du gaideliai“ dainuos, ar „Ar rusai nori karo?“ – jokio skirtumo: vaikas gabus ir turi teisę į konkursą eiti“, – sako ilgametė „Dainų dainelės“ režisierė Jūratė Jankienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Ekspozicijoje atskleidžiama, kaip XX a. pabaigos –  XXI a. pradžios Italijos ir Lietuvos mene moters kūnas ir kalbinės (de)konstrukcijos tapo konceptualios kritikos priemonėmis, raginančiomis persvarstyti moterų santykį su savimi ir visuomene“, – pasakoja viena iš parodos „MAGMA“ kuratorių Benedetta Carpi de Resmini (Italija).

„Aš visuomet žiūriu filosofiškai – bibliotekos turi atitinkamai prisidėti prie bendruomenės poreikių. Jos neturėtų visur būti vienodos“, – teigia Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Strateginės plėtros departamento direktorius ir projekto „Bibliotekos pažangai 2“ vadovas Eugenijus Stratilatovas, išrinktas geriausiu 2016 metų bibliotekininku. Pokalbis studijoje su Metų bibliotekininku, įsitikinusiu, kad bibliotekos veikla priklauso nuo joje dirbančių žmonių,  apie didmiesčių ir mažų miestelių bibliotekų plėtrą bei kaitą.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ gegužės 3 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...