captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: šiemetiniam grūdų derliui – naujas elevatorius

Susibūrę į žemės ūkio kooperatyvą „Vilkaviškio grūdai“, javų augintojai Vilkaviškio rajono Pilviškių pašonėje per pusmetį tikisi įgyvendinti seniai puoselėtą svajonę – pasistatyti 30 tūkst. tonų grūdų elevatorių. Jame bus ir grūdų laboratorija, tikimasi sukurti  daugiau kaip 10 darbo vietų.  Ar realu statybą baigti iki javapjūtės?
Žemės ūkio kooperatyvo „Vilkaviškio grūdai” generalinė direktorė Virginija Martinaitienė ir  valdybos pirmininkas Marijus Janušauskas. A. Steponavičiaus nuotr.
Žemės ūkio kooperatyvo „Vilkaviškio grūdai” generalinė direktorė Virginija Martinaitienė ir valdybos pirmininkas Marijus Janušauskas. A. Steponavičiaus nuotr.

Telšių rajono ūkininkas Vytautas Kondrotas žemdirbių bendruomenėje plačiai žinomas kaip vieno didžiausio Lietuvoje avininkystės ūkio šeimininkas. Artimiau jį pažįstantys gali daug įdomaus  papasakoti ir apie šio ūkininko kaimo turizmo sodybą, gyvenamąjį  pastatą, iškilusį ant dar tarpukario laikus menančių akmeninių pamatų, Šatrijos kalno pašonėje. Galbūt lakios fantazijos, pasižyminčiam išradingumu ir netradiciniais sprendimais Vytautui Kondrotui nusibodo avys ir jas jis keičia į kaimo turizmo verslą?  

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, gegužės 3 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...