captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – TV žurnalistės Jolanta Paškevičiūtė ir Algimanta Žukauskienė

„Pykdavau, kai mus vadindavo televizijos veidais. Galvodavau, o kodėl ne protais, profesionalais“, – sako A. Žukauskienė. Su ja ir J. Paškevičiūte prisimename įdomiausius jubiliejų švenčiančios Lietuvos televizijos momentus.

„Šiandien žmonės dažniau ateina į biblioteką nei, tarkim, prieš trejus metus. Gal dėl to, kad knygos labai brangios“, – pastebi Naujosios Vilnios bibliotekos darbuotoja Rita Vasilevskienė. Reportažas iš bibliotekos.

„Mano filmus publika arba dievina, arba nekenčia. Ir tai gerai – užsimezga diskusija, vadinasi, buvo verta kurti“, – sako „Kino pavasaryje“ viešėjęs lenkų kino režisierius Kuba Czekaj.   

Kaip kuriama muzika kino filmams? Ar muzika nerizikuoja užgožti vaizdo? Kodėl buvo ilgai diskutuojama, ar apskritai kine reikia muzikos? Apie tai – pokalbis su muzikos kinui kūrėju Titu Petrikiu.

 Menotyrininkės Agnės Narušytės komentaras.

Norvegų transliuotojas tiesiogiai 168 valandas rodo elnių migraciją. Užsienių naujienų apžvalgome aiškinsimės, kodėl Norvegijoje lėtoji televizija pritraukia žiūrovus. Taip pat –kultūros pasaulis sveikina aukštojo modernizmo architektūros meistru tituluojamą Ieoh Ming Pei su 100-uoju gimtadieniu.

Lietuvos televizija mini 60-ies metų gimtadienį, tad apie darbą televizijoje, įdomias patirtis, televiziją šiandien sėsim ir pakalbėsim su žurnalistėmis J. Paškevičiūte ir A. Žukauskiene.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Kultūros savaitė“ – balandžio 29 d., šeštadienį, nuo 09.00 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama balandžio 30 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...