captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“ JAV prezidento šimtadienis

Sukanka šimtas dienų, kai inauguruotas JAV prezidentas Donaldas Trumpas. Plačiau apie tai kalbėsimės su Vilniaus universiteto TSPMI docentu Kęstučiu Griniumi.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Naujausia „Greitų ir įsiutusių“ dalis sumušė rekordą, filmas apie armėnų genocidą sulaukė interneto vartotojų nemalonės, o Lietuvos kino kūrėjai kovoja su filmus nelegaliai platinančius žmones. Kino naujienas pristatys Karina Urbanavičiūtė.

Europos Sąjungos šalių lyderiai tarsis dėl derybų su Jungtine Karalyste gairių, pastarajai nusprendus pasitraukti iš ES.

„Kai kurie dalykai atrodo pernelyg gražūs, kad būtų tikri“. Toks užrašas šalia ryškiai rožinių šaltibarščių su iš svogūnų laiškų sudarytu Lietuvos kontūru nuotraukos puikuojasi ant į Romos gatves išriedėjusio tramvajaus. Italai kviečiami fotografuoti taip netikėtai papuoštą tramvajų ir dalintis nuotraukomis socialiniame tinkle Facebook su grotažyme „Turismo Lituania“. Tokia mūsų šalies reklama truks mėnesį – iki gegužės pabaigos. Kaip Lietuva reklamuojasi ne tik Italijoje, bet ir kitose šalyse?

Laidą veda Rūta Kupetytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Balandžio 29-osios, šeštadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...