captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: legalus turinys skaitmeniniame amžiuje

Su kokiomis problemomis susiduria atlikėjai, kūrėjai, muzikai, kinui, knygoms keliantis į skaitmeninę erdvę? Kaip skatinti rastis daugiau lengvai prieinamo legalaus turinio? Apie tai – su valdžios, verslo ir atlikėjų atstovais
P. Pakutinskas<br> A. Masalskytė ir A. Gelūnas. D. Razausko nuotr.
P. Pakutinskas
A. Masalskytė ir A. Gelūnas. D. Razausko nuotr.

LRT RADIJO studijoje mintimis dalijasi atlikėjų asociacijos AGATA direktorė Agnė Masalskytė, Seimo Kultūros komiteto pirmininko pavaduotojas, buvęs kultūros ministras Arūnas Gelūnas ir „Telia Lietuva“ vyriausiasis juriskonsultas, Mykolo Romerio universiteto docentas Paulius Pakutinskas. O mintys krypsta link išvados: geriausia kova su intelektinę nuosavybę vagiančiais piratais skaitmeniniame amžiuje yra ne teismai, o legali, visiems prieinama alternatyva. Muzikos rinka legalizuojasi atsiradus platformoms „Pakartot.lt“ ir „Spotify“, o ką daryti su vaizdine medžiaga, kinu? Ir kaip skaitmeninėje eroje skatinti turinį lietuvių kalba?

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama balandžio 29 d.., šeštadienį, 12.10 val. ir balandžio 30 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...