captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Žalia pievelė“ – pirmasis LNDT dokumentinio teatro žingsnis

„Norime pakviesti žiūrovą į asmeninį susitikimą su miestu ir su žmonėmis, kad pradėtume geriau pažinti vieni kitus, o ne kurtume mitus apie juos“, – sako Jonas Tertelis, dokumentinio spektaklio „Žalia pievelė“, kuriame vaidina Visagino gyventojai ir IAE darbuotojai, režisierius.
Spektaklio "Žalia pievelė" kūrėjai.
Spektaklio "Žalia pievelė" kūrėjai.

„Idėja suburti Baltijos jūros chorą kilo iš pamąstymų, kad yra dalykų, siejančių šio regiono muzikinę kultūrą, bet taip pat yra kiekvienos šalies muzikos savitumų, kurių pažinimas galėtų praturtinti mus visus“, – teigia viena iš šio projekto sumanytojų Lietuvos chorų sąjungos prezidentė Rasa Gelgotienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie naują impozantišką filharmoniją Senos upės saloje prie Paryžiaus, amžinybėn iškeliavusią garsiausią savo kartos Lenkijos dailininkę, Josepho Haydno muziką akordeonui. 

„Norime pakviesti žiūrovą į asmeninį susitikimą su miestu ir su žmonėmis, kad pradėtume geriau pažinti vieni kitus, o ne kurtume mitus apie juos“, – sako Jonas Tertelis, dokumentinio spektaklio „Žalia pievelė“, kuriame vaidina Visagino gyventojai ir IAE darbuotojai, režisierius. „Mūsų misija – keisti situaciją, mažinti miesto visuomenės atskirtį nuo visos šalies“, – tvirtina LNDT generalinis direktorius Martynas Budraitis. Kaip Visagine gimsta pirmasis LNDT dokumentinis spektaklis, pasakoja jo kūrėjai ir dalyviai.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ balandžio 27 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...