captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo dokumentika“: ryškiausios TV asmenybės. Ko reikia norint tapti žvaigžde?

Paskutiniame radijo dokumentikos ciklo „Šeši televizijos dešimtmečiai“ pasakojime – garsiausios ir įsimintiniausios LRT TELEVIZIJOS asmenybės. Kas, anot jų, žurnalistą padaro žvaigžde?

Ir iš kur atsirado terminas „žvaigždė“? Siekiant atsakyti į šį klausimą, bus atverti platūs televizijos archyvų klodai, kuriuose – pirmųjų diktorių išpažintys, visuomenės apkalbos ir žinomumo padariniai.

Dokumentikoje pasirodys ir tie televizijos veidai, be kurių, atrodo, dabartinis televizijos eteris būtų tuščias. Edita Mildažytė, Rita Miliūtė, Edmundas Jakilaitis ir Zita Kelmickaitė atskleis ko iš tiesų reikia, siekiant prie ekranų pritraukti žiūrovus. Henrikas Vaitiekūnas ir Vytenis Pauliukaitis, vesdami klausytojus per dešimtmečius, pasidalys kaip keitėsi TV veidai, ką reiškia turėti stilių ir ko nepaslėps net kameros.

Tuo metu buvęs diktorius Gintaras Deksnys ir prodiuseris Laurynas Šeškus aptars vedėjų skirtumus nacionalinėje ir komercinėse televizijose, pasidalys prisiminimais ir įvardins kelis esminius gero vedėjo ingredientus.

Dešimtys vedėjų, jų patirtys ir netikėtos išpažintys balandžio 30 d., sekmadienį, 11.05 per LRT RADIJĄ.

Dokumentiką rengė Jurgita Čeponytė ir Mindaugas Aušra.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...