captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų": ko per vasarą tėvai turi mokyti būsimą pirmoką?

Iki naujų mokslo metų dar toli, bet būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėvai jau dabar turi įvairiausių nuogąstavimų.

Sprendžiant darželių stygiaus klausimą sostinėje būsimieji priešmokyklinukai perkeliami iš perpildytų darželių į apytuštes pradines mokyklas, progimnazijas bei pagrindines mokyklas. Tuo tarpu tėvams neramu, ar šešiametį perkėlus iš darželio į mokyklą, jis nebus pasodintas į suolą mokytis, ar jo netrikdys mokyklos skambučiai, ar jis miegos mokykloje popiečio miegą? Kaip vyks priešmokyklinis ugdymas mokyklose? 

Tėveliai, auginantys penkiamečius, nežino, ar bus paankstintas mokyklinis amžius nuo 2018 m. rugsėjo, kaip buvo skelbta anksčiau, ar tikrai visi šešiamečiai privalės nuo dar kitų mokslo metų pradėti kartu su septynmečiais lankyti pirmąją klasę.

Kaip ruošti vaiką pirmajai klasei: ar jis privalo išmokti per vasarą skaityti, rašyti, skaičiuoti ar geriau palikti vaiko mokymą pirmajai mokytojai? Kokių įgūdžių pirmokams labiausiai stinga? 

Laidoje dalyvaus Švietimo ir mokslo ministerijos Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja Laimutė Jankauskienė, Vilniaus „Šviesos“ pradinės mokyklos direktorė Vida Rudelienė.

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų" balandžio 27 d., ketvirtadienį, 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close