captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ar tikrai „made in Lithuania“ tapo „created in Lithuania“?

„Lietuva nebėra tik gamybos paslaugas parduodanti šalis – jau kurį laiką pačius save ir užsienį stebiname dizainu, koncepcija ir identitetu išsiskiriančiais aukščiausios kokybės kūriniais. Mes matome, kad „made in Lithuania“ tapo „created in Lithuania“, ir norime, kad tai pamatytų ir kiti“, – unikaliame leidinyje „Created in Lithuania“, kuriame pristatomi įdomiausi lietuviško dizaino prekių ženklai, rašo leidinio iniciatorė Živilė Diawara.
Živilė Diawara.
Živilė Diawara.

„Pasak visų ekonominių apžvalgų, Lenkija, Bulgarija, Rumunija labiausiai atsiliekančios ES šalys. Tokie Dievo mažutėliai. O dar ta politinė priespauda. Man tik įdomu, kaip jiems pavyksta apie savo piktžaizdes prabilti iš kino ekranų?“ – savo komentare retoriškai klausia socialinių mokslų daktarė Irena Alperytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

Prasidėjo 17-oji nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios tema atsigręžia į lankytoją, tardama jam: „#tuesibiblioteka“. Apie šios savaitės renginius, vis kintančią bibliotekos funkciją ir bibliotekininko atsakomybes – pokalbis su Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininke Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos išteklių formavimo ir vystymo centro direktore Jolita Steponaitiene .

„Lietuva nebėra tik gamybos paslaugas parduodanti šalis – jau kurį laiką pačius save ir užsienį stebiname dizainu, koncepcija ir identitetu išsiskiriančiais aukščiausios kokybės kūriniais. Mes matome, kad „made in Lithuania“ tapo „created in Lithuania“, ir norime, kad tai pamatytų ir kiti“, – unikaliame leidinyje „Created in Lithuania“, kuriame pristatomi įdomiausi lietuviško dizaino prekių ženklai, rašo leidinio iniciatorė Živilė Diawara. Ar tikrai „made in Lithuania“ tapo „created in Lithuania“? Kuo Lietuvos dizaineriai išsiskiria užsienio rinkoje? Kiek pakito dizainerio funkcija ir pati dizaino sąvoka? Pokalbis su Ž. Diawara, leidinio „Created in Lithuania“ kūrybos vadove Marija Pulokaite, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos pirmininku, dizaineriu Gediminu Lašu ir dizaineriu Ignu Survila.

 „Ryto allegro“ balandžio 25 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/?fref=ts

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...