captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: darbai ir nuotaikos Kalėdoms artėjant

Kelios dienos beliko iki Kalėdų. Raseinių rajono Algimantų kaime įsikūrusiai ūkininkų Audronės ir Kazimiero Žilių šeimai pats darbymetis. Kuo užsiėmę ūkininkai, ko norėtų iš valdžios, kokių kalėdinių dovanų tikisi sulaukti?
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Kelios dienos beliko iki Kalėdų. Joms pasiruošti žemdirbiai galėtų turėti daugiau laiko, tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Štai Raseinių rajono Algimantų kaime įsikūrusiai ūkininkų Audronės ir Kazimiero Žilių šeimai pats darbymetis. Kuo užsiėmę ūkininkai, ko norėtų iš valdžios, kokių kalėdinių dovanų tikisi sulaukti?

Dabar palankus laikas rinktis konsultantus ir patarėjus savo veiklai. Žemės ūkio konsultavimo tarnyba – bene didžiausia Lietuvos žemdirbių pagalbininkė. Per metus įvairiomis tarnybos konsultantų paslaugomis naudojasi apie 18 000 šalies žemdirbių, o apie 6000 žemdirbių pasirašo konkrečias ilgalaikes paslaugų teikimo sutartis.

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę su tautodailininke Dalia Ališauskiene iš Trakų rajono Padvarionių kaimo, bet ketvirtadienio laidoje ji neįprasta. Rubrikos herojė – radijo studijoje, mat ji su savo gaminiais iš medžio trečiadienį iki pavakario dalyvavo nedidelėje, bet įdomioje ir naudingoje LRT vykusioje mugėje.       

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, gruodžio 20 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close