captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie išskirtinį kalėdinį renginį „Didžiausia dovana“

„Šio renginio tikslas – padovanoti didelę šventę ir gerą nuotaiką, vaikams – dovanų. Taip pat prisiminti, kad prieš daug metų gimė Kristus. Esame krikščioniška šalis, todėl švenčiame Kalėdas“, – sako renginio sumanytojas Vaidas Vyšniauskas.
Renginio „Didžiausia dovana“ sumanytojas<br> operos dainininkas Vaidas Vyšniauskas.
Renginio „Didžiausia dovana“ sumanytojas
operos dainininkas Vaidas Vyšniauskas.

„Solidūs atlikėjai, solidi muzika – solidi Kalėdų šventė“, – tvirtina dviejų dalių  renginio – muzikinio spektaklio vaikams ir koncerto suaugusiems ­­– sumanytojas, operos dainininkas Vaidas Vyšniauskas. „Šio renginio tikslas – padovanoti didelę šventę ir gerą nuotaiką, vaikams – dovanų. Taip pat prisiminti, kad prieš daug metų gimė Kristus. Esame krikščioniška šalis, todėl švenčiame Kalėdas“.  

„Švyturiai“ jau tapo tam tikru geriausių operos ir baleto artistų, ir debiutuojančio jaunimo pasiekimų įvertinimo simboliu. Per savo gyvavimo dešimtmetį šie apdovanojimai peržengė vienos artistų kartos ribas ir ženklina jau kitos jaunesnės menininkų kartos pasiekimus“, – sako LNOBT generalinis direktorius Gintautas Kėvišas. Reportažas iš 2012-ųjų  „Operos švyturių“ teikimo ceremonijos.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie tai, kaip pasikeitė požiūris į genialųjį Viktorijos laikų anglų rašytoją Charlesą Dickensą, kurio 200 metų gimimo sukaktį minėjome šiemet.  

„Solidūs atlikėjai, solidi muzika – solidi Kalėdų šventė“, – tvirtina dviejų dalių  renginio „Didžiausia dovana“ – muzikinio spektaklio vaikams ir koncerto suaugusiems – sumanytojas, operos dainininkas Vaidas Vyšniauskas. „Šio renginio tikslas – padovanoti didelę šventę ir gerą nuotaiką, vaikams – dovanų. Taip pat prisiminti, kad prieš daug metų gimė Kristus. Esame krikščioniška šalis, todėl švenčiame Kalėdas“, – sako solistas. Apie renginio idėją ir prasmę, muzikinį spektaklį „Tėvas Martynas“ ir vakarinio koncerto programą bei  atlikėjus pokalbis studijoje su dainininku V. Vyšniausku, operos soliste Sigute Stonyte ir dirigentu Vytautu Lukočiumi. 

Ved. Laima Ragėnienė.  

„Ryto allegro“ ketvirtadienį, gruodžio 20 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...