captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar gyva kiaušinių ridenimo tradicija šeimose?

Kauno studentai antrąją šv. Velykų dieną pasirengę pakartoti pernykštį žygį – Laisvės alėja ridens pačių suręstą milžinišką margutį. Pasak idėjos autorių, tai jau tampa tradicija, o margutis kasmet vis gražėja. Į margučių ridenimo čempionatą kviečia ir Palanga.

Sekmadienį Turkijoje vyks referendumas, kurio metu gyventojai pasisakys dėl naujos politinės sistemos kūrimo. Pasak Ankaros, ji bus panaši į Prancūzijos ir JAV sistemą bei užtikrins politinį stabilumą. Vis dėlto kritikai tvirtina, kad naujoji sistema dar labiau susilpnins parlamentą ir įves Turkijoje vienvaldystę. Kokie Turkijos referendumo rezultatai?

Daugelis šventes praleidžia prie stalo. Bet yra žmonių, kurie savaitgalių neįsivaizduoja be išvykų į gamtą. Pažintiniai gamtos takai veikia apskritus metus. Kai kurie jų pavasarį, dar nesužaliavus medžiams, leidžia grožėtis įspūdingu kraštovaizdžiu. Jūsų dėmesiu – penki pažintiniai takai, kuriuos dabar siūlo aplankyti tinklaraščio „Kelionės Lietuvoje“ autorė Vitalija Arlauskienė. Su ja kalbėjosi Vaida Pilibaitytė.

Svarbiausi ir įdomiausi savaitės istorijos įvykiai.

Su rubrika „Labas rytas, Europa“ keliausime į Velykų salą.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Balandžio 17-osios, pirmadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...