captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – jubiliatė prof. Silvija Sondeckienė

Kuklioji profesorė Silvija Sondeckienė labiau linkusi kalbėti ne apie savo, bet apie vyro, mokinių, sūnų nuopelnus. Bet praėjusio jubiliejaus proga prisiminsime ir jos sceninės biografijos faktus, ir, aišku, Sondeckių dinastijos pažibą – violončelininką Vytautą.
Laidos vedėja Jūratė Vičienė.
Laidos vedėja Jūratė Vičienė.

Kuklioji profesorė Silvija Sondeckienė labiau linkusi kalbėti ne apie savo, bet apie vyro, mokinių, sūnų nuopelnus. Bet praėjusio jubiliejaus proga prisiminsime ir jos sceninės biografijos faktus, ir, aišku, Sondeckių dinastijos pažibą – violončelininką Vytautą. Hamburge gyvenančiam atlikėjui, kuriam įdomi ne tik klasikinė muzika, šiemet „Didžiojo muzikų parado“ metu buvo skirtas vienas iš 2012 metų „Auksinių diskų“. Pokalbį studijoje papildys fragmentai iš Vytauto Sondeckio viešnagės festivalyje „Sugrįžimai“ šių metų pavasarį.

Antroje laidos dalyje  skambės naujo albumo „Tylią šventą naktį“ fragmentai – Nijolės Sinkevičiūtės ciklas „Kalėdinė muzika“. Kūrinius įrašė LRT vaikų choras, vadovaujamas Reginos Maleckaitės, valstybinis choras „Vilnius“, Lietuvos kamerinis orkestras, dirigavo prof. Povilas Gylys.  

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – gruodžio 19 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.  

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...