captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: rašytojas Vytautas V. Landsbergis

„Namai – daug platesnė sąvoka negu gyvenamasis būstas. Apie tai ir bandysiu kalbėti bei dainuoti, šis motyvas mano kūryboje gana esmiškas. Labiausiai – apie sielos namus, ten kur esu kiek amžinesnis ir nebijau jokių barbarų. Nei savų, nei svetimų“, – kalba Vytautas V. Landsbergis, pristatydamas naują programą „Pasakojimai apie namus“.
Rašytojas Vytautas V. Landsbergis. BNS nuotr.
Rašytojas Vytautas V. Landsbergis. BNS nuotr.

„Dažnai kuria kompozitoriai elektroninę muziką, nenaudodami elektronikos. Manau, pribrendo laikas jau vadintis postelektroninės muzikos festivaliu“, – festivalį „Jauna muzika“ pristato kompozitorius Arturas Bumšteinas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Velykų laikas yra nuostabus tuo, kad niekas nesibaigia, o tik prasideda“, – pastebi kompozitorius Giedrius Kuprevičius kultūros komentare su rubrika „Požiūris“ .

„Namai – daug platesnė sąvoka negu gyvenamasis būstas. Apie tai ir bandysiu kalbėti bei dainuoti, šis motyvas mano kūryboje gana esmiškas. Labiausiai – apie sielos namus, ten kur esu kiek amžinesnis ir nebijau jokių barbarų. Nei savų, nei svetimų“, – kalba Vytautas V. Landsbergis, pristatydamas naują programą „Pasakojimai apie namus“. Rašytojui, poetui, kino bei teatro režisieriui ir bardui šiemet sukanka 55-eri. Pokalbis studijoje su kūrėju V. V. Landsbergiu apie filmuotus žmones, knygų personažus, surimuotus tekstus ir kitus darbus, netelpančius į vieno žanro rėmus.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ balandžio 18 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close