captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – dainininkė Sigutė Trimakaitė

„Labai daug kur koncertuoju Lietuvoje ir man smagu, kad apčiuopiu tos vietos nuotaiką. O ten, kur klasikinės muzikos keliai jau išminti, man nėra taip įdomu“, – sako koncertus įvairiuose miesteliuose ir kaimuose rengianti atlikėja Sigutė Trimakaitė.
Dainininkė Sigutė Trimakaitė.
Dainininkė Sigutė Trimakaitė.

Vietinė, nacionalinė ir tarptautinė reikšmė. Ar įmanoma pagal tai suskirstyti menininkus?  Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras pagal tai nustato bilietų kainas į parodas.

Užsienio kultūros apžvalgoje kalbėsime apie Gdanske esantį Antrojo pasaulinio karo muziejų, kurio ekspozicija artimiausiu metu gali būti pakeista Lenkijos vyriausybės nuožiūra. Taip pat apie savo parodą Vokietijoje pasakos skulptoriaus Kęstutis Svirnelis.

 „Filmas kalba ne apie konkrečią tautą, bet apskritai kuo gali tapti žmogus, gavęs leidimą žudyti“, – itin kontroversiškai vertimą filmą „Volynė“, pasakojantį apie Antrojo pasaulinio karo metais Ukrainoje vykdytas masines lenkų žudynes, apibūdina režisierius Wojcechas Smarzowskis.    

Į platesnę žodžio „atgimimas“ reikšmę Velykų išvakarėse komentare pažvelgti kvies Nacionalinės premijos laureatas, kompozitorius Giedrius Kuprevičius. 

„Techniškai tai pats sudėtingiausias teatro spektaklis. Jame labai daug personažų, daug šokių,  dalyvauja ir choras, ir baleto trupė“, – apie Kauno muzikinio teatro premjerą miuziklą „Adamsų šeimynėlė“ pasakoja režisierė Viktorija Streiča.

Apie muziką, koncertines keliones po įvairias Lietuvos vietas bei sportą sėsim ir pakalbėsim su dainininke, koncertų organizatore S. Trimakaite.
 

Ved. Raminta Jonykaitė.

 „Kultūros savaitė“ – balandžio 15 d., šeštadienį, nuo 09.00 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama balandžio 16 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...