captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo dokumentika“: žmonės, užaugę televizijos ekrane

Kai kurie žmonės užaugo ne tik žiūrėdami televiziją, kai kurie užaugo televizijos ekrane. Kaip metus, praėjusius televizijoje, prisimena atpažįstamais veidais tapę jaunuoliai?
Tomas Narkevičius 13 metų dalyvavo „Tele Bim-Bam“ projekte. Vitos Ličytės nuotr.
Tomas Narkevičius 13 metų dalyvavo „Tele Bim-Bam“ projekte. Vitos Ličytės nuotr.

– Man buvo gal 5 metai, žurnalistė po koncerto paklausė: „Tomai, ar tu esi žvaigždė?“. Aš pasakiau: „Taip, aš esu žvaigždė“. Po to mane mama labai barė, – prisimena Tomas Narkevičius, nuo 13-kos metų dalyvavęs „Tele Bim-Bam“ projekte. Nuo muzikos jis nenutolo. Su asmeniniu projektu „Fingalick“, pripažintu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, jis kuria elektroninę muziką, groja su grupe „Without Letters“. Tomas prisimena intensyvius „Tele Bim-Bam“ koncertus, laidas ir besikeičiantį santykį.

– Iš pradžių nežinojai, kaip kas yra. Po to supratau, kad esu gana protingas, įgijau daugiau pasitikėjimo savimi ir galėjau dalyvauti olimpiadose, kituose konkursuose, – sako Giedrius Pakalka, pirmą kartą tapęs „Tūkstantmečio vaikų“ nugalėtoju penktoje klasėje. Vėliau laidoje jis dalyvavo dar 3 metus, du kartus vėl buvo geriausias iš bendraamžių. Kokią vietą jo mokyklos laikų gyvenime užima „Tūkstantmečio vaikai“?

„Radijo dokumentika“ balandžio16 d., sekmadienį, 11.05 val.

Aut. Vita Ličytė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close