captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kiek naujos alkoholio kontrolės priemonės bus efektyvios?

Pristatoma Lietuvos alkoholio kontrolės priemonių poveikio studija. Tai – pirmas dabar svarstomų Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimų efektyvumo vertinimas moksliniais metodais. Studija siekiama  įvertinti dabar svarstomus Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimus – reklamos draudimą, specializuotas parduotuves, akcizų didinimą, prekybos vietų skaičiaus mažinimą, prekybos laiko trumpinimą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Maskvoje susitinka Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ir JAV valstybės sekretorius Rexas Tillersonas. Jie aptars padėtį Sirijoje.

Kaip keisis kelionė traukiniu vasarą? AB „Lietuvos geležinkeliai“ ruošiasi naujiems maršrutams į Palangą ir Nidą, taip pat žada, jog bus galima keliaujant pramogauti ir restorane.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga. 

Ištrauka iš „Amerikos balso“ archyvo. 

Pozityvus nuolatinis užimtumas gali išspręsti daug socialinių problemų ir yra labai efektyvi alkoholio, narkotikų, rūkymo prevencijos priemonė – teigia Labdaros ir paramos fondas „Padėk gatvės vaikams“.

Artėjant Lietuvos televizijos 60-mečiui, tęsiame pažintį su jos darbuotojais. Šįkart apie savo darbo kasdienybę pasakoja vyr. režisierė Asta Einikytė.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Balandžio 12-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...