captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie gyvenimą kelyje ir Kelią knygose

„Kelias nėra atkarpa nuo taško A iki taško Z. Sulig kiekvienu žingsniu žmogus kuria savo Kelią. Tai savotiška meno forma. Nesvarbu, kuria kryptimi eisi, svarbiausia, kad sąmoningai žengtum kiekvieną žingsnį, matytum, kas vyksta aplink tave, nebūtum abejingas žmonėms, mokėtum įsigyventi į dabartį“, – sako kelionių žurnalistė, trijų knygų autorė Kristina Stalnionytė.
Kelionių žurnalistė Kristina Stalnionytė. Arnoldo Šatrausko nuotr.
Kelionių žurnalistė Kristina Stalnionytė. Arnoldo Šatrausko nuotr.

„Kiekvienoje laiptinėje pajusi visiškai kitą aurą, nusiteiksi kitaip, negu atėjęs į standartinį namą, standartinę laiptinę. Žmogus, po darbų grįžęs namo, čia matys vienus meno kūrinius, pas kaimyną matys kitus, pradės galvoti, ką jie reiškia... Tai turėtų nuteikti labai pozityviai“, – sako grafikė Kristina Norvilaitė, kartu su dvylika kitų menininkų dalyvaujanti „Užupio krantinių“ projekte, kurio tikslas – menininkų darbais pagyvinti naujų Užupyje statomų gyvenamųjų namų laiptines.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Šiųmetinis konkursas pasižymėjo tuo, kad šiemet pateikta ypač daug filmų apie jaunimo gyvenimą su šiuolaikinėm realijom, su šiuolaikiniu slengu, jų kalba. Ir atrodo, kas gali būti paprasčiau, nei užrašyti tai, ką girdim kasdienybėj, ką girdim gatvėj, kaip patys kalbam? Bet pasirodo, kad su šia užduotimi nėra taip paprasta susidoroti...“ – pastebi Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos ekspertė, „Kino pavasario“ konkurso už geriausią metų filmo vertimą koordinatorė Kristina Sprindžiūnaitė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie kino vertimus.

„Kelias nėra atkarpa nuo taško A iki taško Z. Sulig kiekvienu žingsniu žmogus kuria savo Kelią. Tai savotiška meno forma. Nesvarbu, kuria kryptimi eisi, svarbiausia, kad sąmoningai žengtum kiekvieną žingsnį, matytum, kas vyksta aplink tave, nebūtum abejingas žmonėms, mokėtum įsigyventi į dabartį“, – sako kelionių žurnalistė, trijų knygų autorė Kristina Stalnionytė, išleidusi naują knygos „Kelias į Santjago de Kompostelą“ leidimą. Kaip gimsta kelionių knygos – įspūdžių ir kelionių vadovo sintezė? Pokalbis studijoje su K. Stalnionyte apie gyvenimą kelyje ir Kelią knygose.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ balandžio 12 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...