captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Artėjant šv. Velykoms parduotuvių lentynose ima straksėti visokių dydžių velykiniai kiškučiai. Jų atsiranda ir kitur – ant stalų bei palangių namuose ir darbe, restoranuose, grožio salonuose, vitrinose. Apie velykinį kiškutį, vieną svarbiausių didžiausios pavasario šventės atributų – pirmadienio viktorinoje.

Visą savaitę nuo šv. Velykų Šiauliai virs profesionaliosios muzikos meka. „Jubiliejinėje programoje – pavasarinio atgimimo dvasia, perteikta ne tik per muzikos garsus, bet ir per spalvas bei pojūčius“, – teigia Velykų muzikos festivalį „Resurrexit“ organizuojančio Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ meno vadovas Egidijus Kaveckas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Renkame Metų verstinę knygą. „Liudmila Ulickaja man patinka savo antropologizmu, tuo, kad ji neanalizuoja reiškinių, problemų, idėjų, bet stebi žmogų, atsidūrusį tose sąlygose, jo santykį su laikmečio problemomis, reiškiniais ir idėjomis. Ir daro tai subtiliai, labai tolerantiškai, literatūriniu požiūriu labai įdomiai pasakoja žmogaus likimą“, – sako vertėjas Jonas Vabuolas, išvertęs rusų rašytojos L. Ulickajos romaną „Imagas“.

Artėjant šv. Velykoms parduotuvių lentynose ima straksėti visokių dydžių velykiniai kiškučiai. Jų atsiranda ir kitur – ant stalų bei palangių namuose ir darbe, restoranuose, grožio salonuose, vitrinose. Net kėdėms prie pietų stalo prilipinamos ausys bei uodegėlės. Prieš Velykas šis mįslingas švelniakailis gyvūnėlis virsta vos ne būtiniausiu interjero elementu. Apie velykinį kiškutį, vieną svarbiausių didžiausios pavasario šventės atributų – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ balandžio 10 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close