captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: aktorių Vladimirą Jefremovą prisimenant

Gruodžio 19-osios vakarą Lietuvos rusų dramos teatre vyks aktoriaus Vladimiro Jefremovo atminimui skirtas vakaras. Jo programoje – kolegų prisiminimai bei dokumentinio filmo „Kritimas kaip skrydžio dalis" pristatymas.
Aktorius Vladimiras Jefremovas. ELTA nuotr.
Aktorius Vladimiras Jefremovas. ELTA nuotr.

Gruodžio 19-osios vakarą Lietuvos rusų dramos teatre vyks aktoriaus Vladimiro Jefremovo atminimui skirtas vakaras. Jo programoje – kolegų prisiminimai bei dokumentinio filmo „Kritimas kaip skrydžio dalis" pristatymas. Juostoje pasakojama apie menininko gyvenimo kelią, kupiną kūrybinių ieškojimų ir asmeninių pasirinkimų istorinių įvykių sūkuryje.  

Šiais metais V. Jefremovui būtų sukakę 70 metų. Baigęs Lietuvos valstybinę konservatoriją, aktorius 46 metus vaidino Lietuvos rusų dramos teatre, kur sukūrė apie 130 vaidmenų. Už meistriškumą pelnė ne vieną svarbų įvertinimą: jam buvo suteiktas Lietuvos nusipelniusio artisto vardas (1976), apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi (2003), „Fortūna" už Satino vaidmenį Kauno valstybinio dramos teatro spektaklyje „Gyvenimas" (2007), „Sidabrine gerve" už geriausią antro plano vaidmenį filme „Duburys" (2009).

Laidos viešnia – filmo „Kritimas kaip skrydžio dalis" režisierė ir scenaristė Natalija Ju.

„Santara“ – gruodžio 19 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...