captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: iš ciklo „Už kadro“ – po premjeros

„Darbas su dienos centrą lankančiais vaikais man ir buvo vienas pagrindinių tikslų: aš pamačiau tuos vaikus, pamačiau, kad jie geba vaidint. Tai ir buvo mano motyvacija“, – apie pasirinkimą naujajame savo filme „Motinos diena“ kviesti vaidinti atvirą jaunimo centrą lankančius vaikus, pasakojo režisierė Kamilė Milašiūtė.
Kadras iš filmo „Motinos diena”. NPA archyvo nuotr.
Kadras iš filmo „Motinos diena”. NPA archyvo nuotr.

„Visada labai rimtai žiūrima į muziejų komunikaciją ir bandoma tai, kas yra fonduose, ekspozicijose perteikti pernelyg sudėtinga kalba. Todėl šitą projektą mes galime vadinti keturių muziejų viešųjų ryšių projektu. Autobusuose, autobusų stotelėse eksponatų neparodysime, bet bus daugybė minčių, mįslių, užduočių“, – apie interaktyvų uostamiesčio muziejininkų sumanymą „Muzė veža“ sako viena iniciatorių Nina Puteikienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

Kiek kainuoja vaizdas pro langą? Apie pavasarines statybas Vilniuje – menotyrininkės Agnės Narušytės komentaras.

„Darbas su dienos centrą lankančiais vaikais man ir buvo vienas pagrindinių tikslų: aš pamačiau tuos vaikus, pamačiau, kad jie geba vaidint, nors darbuotojai sakė, kad „vaikas sunkus, su juo sudėtinga dirbti, jis niekada neateis“, o aš mačiau, kad jis gali, kad jis geba vaidint geriau nei dauguma aktorių, kad jis ateina, nori ir daro tai su užsidegimu... Tai ir buvo mano motyvacija“, – apie pasirinkimą naujajame savo filme „Motinos diena“ kviesti vaidinti atvirą jaunimo centrą lankančius vaikus, pasakojo režisierė Kamilė Milašiūtė. Ketvirtoje ciklo „Už kadro“ dalyje – kokios filme vaidinusių vaikų reakcijos, koks tolimesnis filmo kelias ir ar sociali tema filme neperžengė jautrumo ribos.

„Ryto allegro“ balandžio 4 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/?fref=ts

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...