captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kada Nepriklausomybės Aktas sugrįš į Lietuvą?

Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalą lietuvių kalba Vokietijoje aptiko VDU profesorius Liudas Mažylis. Kas toliau? Ar Nepriklausomybės Aktas sugrįš į Lietuvą?
Ambasados nuotr.
Ambasados nuotr.

Nacionalinė sveikatos taryba penktadienį rengia konferenciją, kurioje be kitų klausimų bus aptariamos Lietuvos gyventojų sveikatos problemos ir jų netolygumai.

Metų darbus aptaria ir perspektyvas pristato Teisėjų taryba.

Dalis Latvijos gyventojų su nerimu laukia balandžio 1-osios, kada įsigalios įstatymas, numatantis kur kas griežtesnes bausmes alimentų savo vaikams nemokantiems tėvams.  

Europoje ir pasaulyje tebesitęsiant migrantų krizei, prieglobsčio valstybės savo vaidmenį mato skirtingai. Kol nemaža dalis Europos šalių baiminasi su pabėgėliais siejamų grėsmių, Švedija, pavyzdžiui, atvykusių pabėgėlių sraute mato galimybę – ekonomikos augimą, kultūrų įvairovę ir progą padėti esantiems bėdoje. Kaip Senasis žemynas tvarkosi su pabėgėlių srautais ir jų integracija? Ar Europa užtektinai solidari? Kas šioje krizėje galėtų tapti pavyzdžiu? Apie tai – „Naujienų žemėlapis“. 

Penktadienio laidos svečias – švyturių tyrinėtojas, ką tik pristatytos knygos „Lietuvos švyturių istorija“ autorius Aidas Jurkštas.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Kovo 31-osios, penktadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close