captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: paroda „Ką pasėsi... 2017“ stebins dydžiu ir įvairove

Kovo 30 – balandžio 1 dienomis Kauno rajone, Aleksandro Stulginskio universitete, vyks tarptautinė  žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2017“. Tai dvidešimt antroji „Ką pasėsi...“, o iš viso keturiasdešimt ketvirtoji universitete rengiama paroda. Paprastai ją aplanko iki 100 tūkst. lankytojų. Kuo šiemet parodos organizatoriai mėgins juos sudominti?
Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos pirmininkas Vidas Juodsnukis. Eriko Ovčarenko nuotr.
Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos pirmininkas Vidas Juodsnukis. Eriko Ovčarenko nuotr.

Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga vienija maždaug tris tūkstančius narių. Pasak jos pirmininko Vido Juodsnukio, šiuo metu jie išgyvena ypač sunkius laikus. Tai buvo akcentuota ir neseniai vykusiame 7-ajame šios sąjungos narių suvažiavime. Vidas Juodsnukis pastebi, kad ypač svarbu sudaryti sąlygas smulkiems ūkiams investuoti, kad jie taptų konkurencingi pirmiausia šalies rinkoje. Tam pakaktų pasinaudoti kaimynų lenkų pavyzdžiu.

Prieš kone du dešimtmečius Andriaus Mykolaičio iš Kupiškio r. Nociūnų kaimo pieno ūkyje buvo pora karvių, o dabar jų turi apie penkias dešimtis. Per ilgus darbo metus ūkininkas patyrė nemažai sunkumų. Pieno kainų svyravimai, jų nuosmukis, supirkėjų suktumas gerokai koregavo ūkininko planus, kartais stūmė į neviltį. Tačiau nelengvi išbandymai neatgrasė nuo pieno ūkio.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, kovo 30 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...