captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: choro „Ąžuoliukas“ vadovas prof. Vytautas Miškinis

„Laukdami svarbiausios metų šventės mūsų klausytojams sukūrėme Kalėdinių giesmių paletę. Psalmėje Išganytojo šlovinimas parašytas giesmėmis, todėl jo gimimo džiaugsmą ir įkūnijame giesme“, – sako berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ vadovas prof. Vytautas Miškinis.
Berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ vadovas prof. Vytautas Miškinis. BFL nuotr.
Berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ vadovas prof. Vytautas Miškinis. BFL nuotr.

„Psalmėje pasakyta: „Viešpačiui naują giesmę giedokit, giedokite jam visos  šalys. Giedokite Viešpačiui, šlovę duokit jo vardui“. Laukdami svarbiausios metų šventės mūsų klausytojams sukūrėme Kalėdinių giesmių paletę. Psalmėje Išganytojo šlovinimas parašytas giesmėmis, todėl jo gimimo džiaugsmą ir  įkūnijame giesme“, – sako berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ vadovas prof. Vytautas Miškinis.

„Trečiosios knygos herojus vienija tai, kad visi jie yra rašę pasakas. Nors tos pasakos nebūtinai yra vaikams“, – sako eseistinių pasakojimų apie rašytojus „Už sidabro kalnų“ (leidykla „Edukologija“) autorė, rašytoja Gintarė Adomaitytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kultūra, pati save atmetanti kaip pernelyg sudėtingą nūdienos pasauliui ir dar, baisu pasakyti , pasirengusi keliagubai supaprastėti, kad tik sulįstų neįmantriam žmogeliui į smegenis, ne tik nenusipelno pagarbos, bet ir kelia rimtų abejonių dėl savo gyvastingumo bei perspektyvų“, – teigia rašytojas Andrius Jakučiūnas kultūros komentare su rubrika „Požiūris“.

„Psalmėje pasakyta: „Viešpačiui naują giesmę giedokit, giedokite jam visos  šalys. Giedokite Viešpačiui, šlovę duokit jo vardui“. Laukdami svarbiausios metų šventės mūsų klausytojams sukūrėme Kalėdinių giesmių paletę. Psalmėje Išganytojo šlovinimas parašytas giesmėmis, todėl jo gimimo džiaugsmą ir  įkūnijame giesme“, – sako berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ vadovas prof. Vytautas Miškinis. Pokalbis apie tradicinių ir šiuolaikinių Kalėdinių giesmių skirtumus bei panašumus.

Ved. Karina Metrikytė.  

„Ryto allegro“ gruodžio 18 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...