captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kas įgyvendins ilgalaikę Lietuvos strategiją?

Prieš porą savaičių Seimas patvirtino valstybės pažangos strategiją iki 2030 metų. Strategija buvo aptarta su visuomene, buvo sukauptas idėjų bankas, ją rengė įvairių sričių specialistai. Tačiau kritikai klausia, kas įgyvendins šią strategiją?  

Prieš porą savaičių Seimas patvirtino valstybės pažangos strategiją iki 2030 metų. Joje surašyti šalies raidos prioritetai, įgyvendinimo kryptys, tačiau strategija nekelia tikslų bei uždavinių atskiriems šalies ūkio sektoriams. Ilgalaikė pažangos strategija buvo aptarta su visuomene, buvo sukauptas idėjų bankas. Ją rengė įvairių sričių specialistai, ji nėra partinė, tačiau kritikai klausia, kas įgyvendins šią strategiją?

Ketvirtadienį Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seime skaitys metinį pranešimą. Politologų žvilgsnis į dar vienerius Prezidentės darbo metus.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba šiais metais vėl rengia projektą „Misija Sibiras 2012". Pagrindinis komandos tikslas – sutvarkyti rastas lietuvių kapines, susitikti ir pabendrauti su Sibire likusiais gyventi tautiečiais. Suburta nauja projekto dalyvių komanda lietuvių tremties ir įkalinimo vietose lankosi vasarą, ekspedicija trunka apie dvi-tris savaites.

Lietuvos ir kaimyninių šalių paveldosaugininkai vienijasi prieš nelegalią archeologiją. Vilniuje susitikę kultūros paveldo apsaugos specialistai ir archeologai iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos, o taip pat Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai konstatavo, kad nors kovos su juodaisiais archeologais patirtis bei teisinis reguliavimas kaimyninėse valstybėse nėra identiškas,  visose šalyse ši nusikalstama veikla yra didelė grėsmė nacionaliniam paveldui.

Taip pat laidoje – naujausios žinios, orų prognozė, kultūros renginių anonsas, spaudos apžvalgos, rašytojo Marko Zingerio komentaras, tradicinė ketvirtadienio rubrika „Jūs paskambinote į Lietuvos radiją“, verslo naujienos iš Prancūzijos.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

 „Ryto garsai“ – birželio 7 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per Lietuvos radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...