captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Kovo 27-ąją minime Tarptautinę teatro dieną. Pirmadienio viktorinoje – apie muzikinius teatrus didžiausiuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

„Klaipėdos muzikos pavasaris“ žavės publiką autentiškų barokinių instrumentų skambesiu, stebins modernių technologijų invazija į akademinės kultūros lauką“, – žada festivalio meno vadovė, kompozitorė Loreta Narvilaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Renkame Metų verstinę knygą. „Tai pirmiausia romanas apie laisvę, apie perestrojkos ir posovietinį laiką, tai pagrindinio herojaus brendimo, dvasinio tobulėjimo istorija. Jame labai daug ir mums atpažįstamų ir vis dar aktualių dalykų“, – pastebi Marinos Stepnovos romano „Italų pamokos“ vertėja Lolija Spurgienė.

Kovo 27-ąją minime Tarptautinę teatro dieną. Džiugu, kad Lietuva drąsiai gali didžiuotis prieš kitas šalis kaip turinti daugybę teatrų, kurių ne vienas pripažintas ir pasauliniuose teatrų festivaliuose. Pirmadienio viktorinoje – pasidairysime po muzikinius teatrus didžiausiuose šalies miestuose: Kaune, Klaipėdoje ir, žinoma, Vilniuje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ kovo 27 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close