captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kuo patrauklios garsinės knygos?

„Audioknygą atradau prieš daugiau nei aštuonis metus. Šį žodį naudoju taip pat įprastai, kaip ir žodžius „knyga“, „dviratis“ ar „fortepijonas“, tačiau vis dar sutinku žmonių, kurie nustemba jį išgirdę, sakosi niekad negirdėję audioknygos ir dažnas prisipažįsta, kad nelabai ir žino, kas ta audio ar garsinė knyga yra“, – sako platformos Audioteka.lt įkūrėjas Aurimas Mikalauskas.
Platformos Audioteka.lt įkūrėjas Aurimas Mikalauskas. Asmeninio albumo nuotr.
Platformos Audioteka.lt įkūrėjas Aurimas Mikalauskas. Asmeninio albumo nuotr.

Šių metų Leipcigo knygų mugės pagrindinė viešnia yra Lietuva. Šia proga Goethe‘s institutas Lietuvoje pristato renginių seriją, kuri atspindi šimtmečio trukmės įvairiapusių Lietuvos ir Vokietijos kultūrinių ryšių istoriją. Kolegės Ramintos Jonykaitės įspūdžiai iš Vokietijos.

Kultūros ir meno žurnalo „Kultūros barai“ apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

„Klipų žanras yra toks unikalus, kad tu iš esmės gali daryti bet ką, ir dėl to režisieriai labai mėgsta juos kurti. Juk gali daryti animaciją, gali filmuoti istoriją, gali tam tikrus siužetinius motyvus įpinti, naudoti skirtingas technikas – dėl to ir visi klipai be galo skirtingi“, – klipų tendencijų negali nusakyti „Kino pavasaryje“ vykstančio muzikinių klipų konkurso „Kažkas atsitiko“ organizatorius Juozas Piekuras.

„Audioknygą atradau prieš daugiau nei aštuonis metus. Šį žodį naudoju taip pat įprastai, kaip ir žodžius „knyga“, „dviratis“ ar „fortepijonas“, tačiau vis dar sutinku žmonių, kurie nustemba jį išgirdę, sakosi niekad negirdėję audioknygos ir dažnas prisipažįsta, kad nelabai ir žino, kas ta audio ar garsinė knyga yra“, – sako platformos Audioteka.lt įkūrėjas Aurimas Mikalauskas. Apie Audioteką, knygų ir balsų atranką įgarsinimui, garsinių knygų privalumus prieš popierines ir elektronines knygų versijas, kaip įgarsinamos knygos, kur svarbų vaidmenį vaidina iliustracijos, piratavimą ir garsinių knygų autorių teises pokalbis studijoje su Aurimu Mikalausku ir leidybos vadove Giedre Ringiene.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ kovo 24 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...