captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kuo mus praturtins italų literatūros metai?

„Italų literatūros verčiama daug, bet nėra tam tikros vertimų strategijos, kad būtų atspindėta visa italų literatūros istorija“, – teigia 2017-ųjų – italų literatūros metų Lietuvoje kuratorė, vertėja Rasa Klioštoraitytė.

Kauno miesto savivaldybė ir Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“ kviečia į Tarptautinį labdaros chorų festivalį „Mūsų sakuros“, skirtą žymaus Japonijos diplomato Chiune Sugiharos namams paremti. Ar pavyks išsaugoti šią vietą ir įprasminti humanistines diplomato idėjas? Pokalbis su festivalio meno vadovu Ksaveru Plančiūnu.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: Chucko Berry mirties atgarsiai, Lietuvos dalyvavimas garbės viešnios teisėmis Leipcigo knygų mugėje ir žvilgsnis į G. Rossinio operą „Elizabeta – Anglijos karalienė“, kurios uvertiūra ta pati kaip ir „Sevilijos kirpėjo“.

Ko mes dar nežinome apie italų literatūrą, kokių autorių kūrybos nepažįstame? Ką skaito patys italai, kokios grožinės literatūros temos aktualiausios? Kaip rūpinamasi italų literatūros sklaida pasaulyje ir Lietuvoje? Pokalbis su VU Vertimo studijų katedros dėstytoja dr. R. Klioštoraityte, Italų kultūros instituto Vilniuje direktore Paola Cioni ir Italijos respublikos ambasadoriumi Lietuvoje Stefano Taliani.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ kovo 23 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...