captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pieno sektoriuje iššūkių nemažėja

Vidutinės natūralaus pieno supirkimo kainos Lietuvoje vasario mėnesį smuktelėjo 2 proc. Tai pirmas mažėjimas po septynių mėnesių augimo. Pasak Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarybos pirmininko Jono Vilionio, pieno gamintojai ir šiomis dienomis gauna pranešimų, kad kainos toliau mažės. Kokių veiksmų imasi asociacija?

Net ir didžiausi pašto skyrių kaimo vietovėse šalininkai, matydami kaip klostosi demografinė situacija, supranta, jog jau artimiausiu metu šių skyrių gerokai sumažės. Neseniai Lietuvos paštas pristatė naujovę – ateities laiškininkus, kurie pagal iškvietimą ateis į gyventojų namus. Pašto vadovybė teigia, kad tai paveiks 350 stacionarių ir 27 kilnojamų pašto skyrių darbą, tačiau neįvardija, kada ir kiek paštų skyrių bus uždaryta. Vieni neramiai laukia Pašto reformos, o kai kuriuose Ignalinos rajono kaimuose ji jau įvykęs faktas.

Paberžės bibliotekoje, esančioje Vilniaus rajone, yra užsiregistravę pusantro šimto skaitytojų. Jie gali džiaugtis dideliu naujų knygų  pasirinkimu, nesenai atnaujintu inventoriumi. Vienas šios kaimo  bibliotekos ypatumų, kad jos fonduose knygos trimis kalbomis: lietuvių, lenkų ir rusų.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, kovo 23 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...