captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Zigmo Gėlės premijos laureatė, poetė Ilzė Butkutė

„Mano tekstai ateina patys, turėdami aiškią struktūrą. Eilėraštį jaukinuosi kaip laukinį katiną: laukiu su pieno dubenėliu, jis tykina, tykina ir, jeigu turiu kantrybės laukti, tiesiog ateina ir susiraito ant kelių“ .
Poetė Ilzė Butkutė. ELTA nuotr.
Poetė Ilzė Butkutė. ELTA nuotr.

Birželio 7-osios laidoje – Zigmo Gėlės premijos laureatė, poetė Ilzė Butkutė. Taip pat apie medijų susiliejimus kultūroje ir užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

„Kultūros žmonės buvo pripratę bendrauti uždaruose savo cechuose, tačiau šiandien akivaizdu, kad tik bendradarbiaudami su skirtingų sferų, įvairių požiūrių žmonėmis galime atrasti kažką naujo. Be abejo, informacijos ir medijų gausos laikais kūrėjui atsiranda papildomi iššūkiai atrasti grūdą, išlaikyti vertybinį stuburą“, – sako Nepriklausomų prodiuserių asociacijos pirmininkė Rasa Miškinytė. Pokalbis apie susikertančias medijas ir tam skirtą konferenciją.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: nauja knyga apie šokėjus Fredą ir Adelę Astaire; kodėl ir kaip vidurinės mokyklos nebaigimas padėjo poetui Josifui Brodskiui; apie Igorį Stravinskį ir naują, latvių smuiko virtuozės Baibos Skridės atliktą jo smuiko koncerto įrašą.

„Mano tekstai ateina patys, turėdami aiškią struktūrą. Eilėraštį jaukinuosi kaip laukinį katiną: laukiu su pieno dubenėliu, jis tykina, tykina ir, jeigu turiu kantrybės laukti, tiesiog ateina ir susiraito ant kelių“, – sako už geriausią poezijos debiutą Zigmo Gėlės premija apdovanota poetė Ilzė Butkutė. Pokalbis su poete apie knygoje „Karavanų lopšinės“ sudėtą poeziją ir naujus kūrybinius atradimus. 

Ved. Raminta Jonykaitė. 

„Ryto allegro“ darbo dienomis nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasikos“ programą.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...