captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Niekas žmogaus taip nestabdo, kaip jis pats save“, – teigė prieš 170 metų gimęs Alexanderas Grahamas Bellas, JAV patentavęs telefoną. Apie išradėją ir prietaisą, be kurio milijardai žmonių sunkiai įsivaizduoja savo gyvenimą – pirmadienio viktorinoje.
Išradėjas Alexanderas Grahamas Bellas.
Išradėjas Alexanderas Grahamas Bellas.

„Netrūksta skeptiškų nuomonių, kad konkursai – lyg žirgų lenktynės, kuriose tikram menui nelieka daug erdvės. Tačiau didesni ar mažesni konkursai nenustoja populiarumo visame pasaulyje“, – sako Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Asta Krikščiūnaitė, kalbėdama apie čia vyksiančius Vincės Jonuškaitės-Zaunienės ir Stasio Baro vokalistų konkursus.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Skaitant debiutantų knygas dažnas jausmas, kad lyg ir viskas gerai – ir talentas yra, ir rašyti geba, bet trūksta patirties, dar kokių dešimties metų, ir bus tobula. Skaitant šią knygą to jausmo nebuvo, nes joje atsispindi autorės išmintis“, – Kazimieros Kazijevaitės apysaką, jau įvertintą Kazimiero Barėno literatūrine premija, pristato knygos redaktorė Kristina Noreikienė.

„Niekas žmogaus taip nestabdo, kaip jis pats save“, – teigė prieš 170 metų gimęs škotų išradėjas Alexanderas Grahamas Bellas, JAV patentavęs telefoną. Prietaisas, be kurio šiandien milijardai žmonių sunkiai įsivaizduoja savo gyvenimą, per beveik pusantro šimtmečio neatpažįstamai pasikeitė ir ištobulėjo. Apie telefoną ir jo išradėją – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ kovo 13 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...