captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: sėkmingi veiklai būtina gera vadyba

Ketvirtį amžiaus gyvuojanti Šakių r. bendrovė „Agrolina“ visuomet dirbo pelningai. Prieš 8-erius metus vadovauti ėmėsi jauna, iš Vilniaus grįžusi mergina Raminta Bastytė. Ji nepabūgo naujų iššūkių, energija ir gera vadyba jau netrukus davė gerų rezultatų. Galvijų banda išaugo nuo 90 iki 300, laukų plotai –  iki 1350 ha, sukurta  21 darbo vieta.
Šakių r. bendrovės „Agrolina“ vadovė Raminta Bastytė.
Šakių r. bendrovės „Agrolina“ vadovė Raminta Bastytė.

Pasvalio rajone Krinčino miestelyje gyvenantys Dalia ir Algirdas Kripaičiai nuo ūkininkavimo pradžios rinkosi augalininkystę. Čia 190 ha žemės, dalį jos dar iš senelių paveldėjo. Ilgametė darbo žemės ūkyje patirtis, iš tėvo paveldėti kalvystės įgūdžiai, darbštumas ir kruopštumas lėmė, kad net  nepalankiais žemdirbystei metais pavykdavo pelningai ūkininkauti.

Kupiškio rajono ūkininkių draugija „Sodžius“ šiais metais minės gražią sukaktį – dvidešimtmetį. Draugijos narės domisi ne tik įvairiausiomis ūkininkavimo temomis, galimybėmis, bet ir aktyviai dalyvauja savišvietai skirtuose užsiėmimuose, daug keliauja po Lietuvą ir kitas Europos Sąjungos šalis. Draugijos „Sodžius“ pirmininkė Palmira Penkauskienė teigia, kad ne viena moteris, atėjusi į draugiją, iš esmės pakeitė kai kuriuos savo gyvenimo įpročius.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, kovo 8 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...